Rudenį prasideda nauji mokslo metai, o tai reiškia, kad tėvai ir vaikai ruošiasi grįžti į mokyklą. Kuprinės sukrovimas yra svarbus, tačiau ne mažiau s...
Pasikrauk vasarai! 🫐BlueIron + ☀️Liposominis vit. C –30 % iki 05 25
Pasikrauk vasarai! 🫐BlueIron + ☀️Liposominis vit. C –30 % iki 05 25
Jaučiatės pavargusi net ir po visos nakties miego? Plaukai palieka daugiau pėdsakų nei norėtųsi, o nagai – trapūs? Galbūt šiuo metu nesijaučiate geležinė ledi, o greičiau – nuovargio princesė. Tokiais atvejais verta pasitikrinti, ar jūsų organizmas gauna pakankamai geležies.
Kokie požymiai rodo geležies trūkumą?
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, net apie 30 proc. pasaulio gyventojų susiduria su mažakraujyste dažniausiai dėl per mažo geležies kiekio organizme. Tai vienas dažniausių, tačiau lengvai pataisomų sveikatos negalavimų.
Geležies trūkumo požymiai gali būti šie:
Šie simptomai dažnai nepastebimi arba nurašomi stresui ar įtampai, tačiau jų priežastis gali būti nepakankamas geležies kiekis organizme.
Ką valgyti, kad organizmas gautų pakankamai geležies?
Yra dvi pagrindinės geležies rūšys maiste – cheminė, randama gyvūninės kilmės produktuose (jautienoje, kepenyse, vištienoje, žuvyje), ir necheminė, randama augaliniuose produktuose (špinatuose, lęšiuose, burokėliuose, džiovintuose vaisiuose, grikiuose). Cheminės geležies pasisavinimą galima pagerinti kartu vartojant vitaminą C.
Deja, net ir laikantis subalansuotos mitybos, ne visada pavyksta gauti pakankamai geležies. Ypač jeigu turite gausias menstruacijas, esate nėščia ar žindote, aktyviai sportuojate, laikotės vegetariškos ar veganiškos mitybos, turite virškinimo ar įsisavinimo sutrikimų. Tokiais atvejais būtina pagalvoti apie maisto papildų vartojimą.
Geležies papildai – kada jų prireikia?
Kai vien mitybos nepakanka, papildai padeda greitai atkurti organizmo geležies atsargas, palaikyti energiją, imunitetą ir gerą savijautą.
Nors rinkoje daug skirtingų formų – nuo tablečių iki miltelių – vis dažniau pasirenkama skysta geležis dėl geresnio pasisavinimo.
Kodėl „BlueIron“?
Ne visi papildai vienodai veiksmingi ar lengvai toleruojami. „BlueIron“ – skysta geležis su laukinėmis šiaurės mėlynėmis iš Suomijos. Ji:
Nėštumo metu – dar svarbiau
Geležis būtina ne tik jūsų energijai, bet ir vaisiaus vystymuisi. Trūkumas gali sukelti mažakraujystę, silpnumą ar padidinti priešlaikinio gimdymo riziką, o trečiąjį trimestrą geležies poreikis padidėja net apie 2–3 kartus. Todėl nėštumo metu itin svarbu papildyti atsargas saugiu ir švelniu būdu.
Ką rekomenduojame mes:
BlueIron Pregnancy skysta geležis skirta nėščiosioms. Tai švelni, veiksminga, be pašalinių poveikių jums ir jūsų sveiko vaisiaus vystymuisi.
BlueIron skysta geležis sukurta kasdieniam vartojimui. Gerai įsisavinama formulė, tinkama net jautriam skrandžiui.
Geležies trūkumas – tai ne šiuolaikinės moters gyvenimo norma, o negalavimas, kurį būtina spręsti norint gyventi komfortišką gyvenimą.
Rūpinkitės savimi ne tada, kai jau blogai, o tada, kai dar gerai. Jūsų kūnas, kupinas energijos, jums padėkos.
Rudenį prasideda nauji mokslo metai, o tai reiškia, kad tėvai ir vaikai ruošiasi grįžti į mokyklą. Kuprinės sukrovimas yra svarbus, tačiau ne mažiau s...
Nėštumo metu moters organizmas patiria daugybę pokyčių, kurie padidina įvairių maistinių medžiagų poreikį. Viena iš svarbiausių maistinių medžiagų yra...
Vasara – tai metas, kai dėl aukštesnės temperatūros ir aktyvesnio gyvenimo būdo mūsų organizmas patiria didesnį stresą. Tai taip pat yra laikas, kai g...