Pradžia » D.U.K.
NERANDI ATSAKYMO?

Susisiek su mumis adresu info@gosmartway.lt ir mes tau padėsime

Viskas apie purškiamus maisto papildus

Kodėl purškiamas maisto papildas yra geresnis už tabletes ar kapsules?

SMART WAY į burną purškiami maisto papildai naudoja modernias technologijas, dėl kurių vitaminai ar mineralai absorbuojami per burnos gleivinę tiesiai į kraują. Taip šie maisto papildai tampa iki 2,6 karto efektyvesni, lyginant su sunkiai nuryjamomis tabletėmis ar kapsulėmis, kurios keliauja per virškinimo sistemą ir šios kelionės metu praranda dalį efektyvumo.

Ar galiu vienu metu naudoti skirtingus purškiamus maisto papildus?

Daugelį purškiamų papildų galima derinti tarpusavyje, tačiau būkite atsargūs naudodami maisto papildus su panašiomis maistinėmis medžiagomis, nes galite viršyti didžiausią rekomenduojamą paros dozę. Norint derinti skirtingus maisto papildus, rekomenduojame pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu (gydytoju ar vaistininku).

Kokia rekomenduojama purškiamų maisto papildų paros dozė?

Rekomenduojama maisto papildų paros dozė visada nurodyta ant pakuotės / etiketės. Maisto papildas pagrįstas rekomenduojama vitaminų ir maistinių medžiagų paros norma. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Ar šiuose papilduose yra kokių nors alergenų pėdsakų: pieno, glitimo, sojos, riešutų?

Ne, SMART WAY purškiamuose papilduose nėra jokių aukščiau išvardintų alergenų. Jei būtų naudojama kuri nors iš šių medžiagų, ji būtų aiškiai nurodyta etiketėje.

Ar man reikia laikyti SMART WAY purškiamus papildus šaldytuve?

Ne, SMART WAY purškiamus maisto papildus rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje ir vengti tiesioginių saulės spindulių. Drąsiai laikykite juos ant darbo stalo, kuprinėje ar šalia lovos (jei šalie nėra vaikų, kurie gali pasiekti!).

Ar galiu naudoti šiuos purškiamus maisto papildus, jei esu vegetaras / veganas?

Taip, galite naudoti visus SMART WAY purškiamus maisto papildus, nes juose nėra šalutinių gyvūninių produktų, išskyrus vitaminą D3. Purškiamas vitaminas D3 tinkamas tik vegetarams.

Buteliukas vis dar pilnas, bet nebepurškia. Ką daryti?

Buteliuko purkštukas ilgainiui gali apsinešti ar pridžiūti. Tokiu atveju rekomenduojame nuimti purkštuko galvutę (neatsukant pačio buteliuko) ir gerai praplauti vandeniu. Grąžinus purkštuko galvutę maisto papildą galėsite sėkmingai naudoti toliau.