Vitaminai guminukai

Kur kas daugiau nei tiesiog „skanu“

SMART WAY guminukai – tai vitaminai, kurių tikrai nepaliks abejingų! Guminukai yra ypatingos sudėties, nes jiems pagaminti naudojamas natūralus tirštiklis pektinas. Priešingai nei plačiai vartojama gyvūninės kilmės želatina, pektinas išgaunamas iš vaisių bei daržovių. Tai ne tik tvaresnė alternatyva, bet ir mūsų žarnyno bakterijų ypač mėgstama medžiaga.

Maloniam skoniui išgauti nenaudojamas cukrus ar dirbtiniai saldikliai – gardų skonį suteikia vaisių sultys.

Kuo ypatingi vitaminai – guminukai?

01 Gardus skonis

Guminukai nė iš tolo neprimena sprangių kapsulių, tad nebekils sunkumų įtraukti vitaminus į kasdienę vaiko ar savo mitybą. Be to, geram skoniui išgauti nenaudojamas cukrus ar dirbtiniai saldikliai – gardų skonį suteikia vaisiai.

02 Be želatinos

Šie inovatyvūs guminukai pagaminti naudojant natūralų tirštiklį pektiną, išgaunamą iš obuolių. Tai tvaresnė alternatyva, kurią ypač mėgsta mūsų žarnyno bakterijos.

03 Lengva įtraukti į rutiną

Malonus skonis ir paprastas vartojimas gali paskatinti geriau laikytis papildų vartojimo režimo. Nereikia užgerti vandeniu, todėl juos patogu vartoti bet kur ir bet kada.

04 Švari formulė

Vitaminuose nėra dirbtinių dažiklių, laktozės ar glitimo. Todėl jie yra saugus pasirinkimas asmenims, kurie yra jautrūs šiems ingredientams.

Patiks visiems!

Reikalingų maisto papildų vartojimas vaikams gali būti tikras įššūkis tėvams. Tačiau vaisių skonių guminukai tikrai patiks mažiesiems.

Guminukai labai populiarūs ir tarp suaugusiųjų, kurie dėl įvairių priežasčių nemėgsta vartoti tradicinių tablečių ar kapsulių.