nė lašo pro šalį

Dėl greito šiuolaikinio žmogaus gyvenimo tempo, organizmas ne visada gauna būtiną vitaminų ir mineralų kiekį. Tai priklauso nuo besikeičiančio gyvenimo būdo ir suvartojamo maisto, didėjančio perdirbtų maisto produktų vartojimo, padidėjusio virškinimo neefektyvumo (tiek dėl mitybos, tiek dėl įvairių virškinamojo trakto ligų).

Suprasdami, jog tradicinės tabletės ar kapsulės neišvengia kelio virškinamuoju traktu, kuris ne visada gali užtikrinti efektyvų medžiagų pasisavinimą, pradėjome ieškoti alternatyvaus sprendimo, kuris atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius ir užtikrintų tikslų medžiagų pasisavinimą. Taip atsirado SMART WAY – moderni purškiamųjų papildų linija žmogui, gyvenančiam greitu gyvenimo tempu.

Purškiami maisto papildai – tai naujos kartos technologija. Veikliosios medžiagos, esančios mikrolašeliuose, tiesiai į kraują absorbuojamos per burnos gleivinę, taip pralenkiant virškinamąjį traktą. Tokiu būdu veikliosios medžiagos įsisavinamos iki 2,6 karto efektyviau nei tradicinės tabletės, nepraleidžiant nė lašo pro šalį.

greitas, efektyvus ir sumanus būdas
vartoti vitaminus

SMART WAY specializuojasi maistinių medžiagų papildyme, kurių dėl šiuolaikinės mitybos ir gyvenimo būdo trūksta arba tiesiog nebuvo. Purškiami maisto papildai subalansuoti modernaus žmogaus poreikiams: juos tereikia papurkšti po liežuviu ar ant vidinės skruosto dalies. Vitaminus patogu naudoti bet kur ir bet kada, nereikia nuryti įvairaus dydžio tablečių ar ieškoti vandens joms užsigerti.

Geresnis įsisavinimas

Efektyvesnis iki 2,6 karto

SMART WAY purškiami maisto papildai veikia pasitelkus modernią technologiją, dėl kurios vitaminai ir mineralai absorbuojami per burnos gleivinę tiesiai į kraują.

Paprasta naudoti

Tiesiog papurkškite į burną

SMART WAY purškiamus maisto papildus užtenka kelis kartus papurkšti po liežuviu arba ant vidinės skruosto dalies. Nereikia nuryti įvairaus dydžio tablečių ar ieškoti vandens joms užsigerti.

Ilgas galiojimo laikas

Vienas buteliukas = nuo 150 iki 215 papurškimų!

Beoris buteliukas užtikrina ilgą maisto papildo galiojimą. Atidarytas ir panaudotas purškiklis išlieka geras tiek pat, kiek neatidarytas.

Biologiškai suderinamas

Be laktozės, be glitimo, be GMO, be cukraus

SMART WAY vitaminai ir papildai yra biologiškai prieinami, net jei nenaudojate cukraus arba netoleruojate laktozės, glitimo ar GMO.

protingas naujas dienos ritualas

Išliekantis šviežias skonis

Ilgas galiojimas

Mažiau konservantų

TYRIMŲ SANTRAUKA

purškiamų papildų atvejų tyrimai

Kaip žinia, oda – didžiausią plotą užimantis mūsų kūno organas. Tačiau ir tai –dar ne viskas: būtent mūsų oda kasdien susiduria su ypač dideliu aplinkos veiksnių poveikiu: UV spinduliai, šaltis, vėjas...

Kiekvienas iš mūsų norime būti sveiki, puikiai atrodyti bei jaustis. Tačiau tai bus įmanoma tik tuo atveju, jei mums netrūks svarbių medžiagų. Viena iš jų yra geležis. Kas tai? Kokia yra jos svarba mūsų organizmui...

Miegas – vienas svarbiausių geros savijautos elementų. Tik kokybiškai išsimiegoję, būsime produktyvūs bei energingi, puikiai susitvarkysime su akademinėmis bei profesinėmis užduotimis, džiaugsimės stipresniu imunitetu...

Šioje svetainėje pateikta informacija yra skirta tik švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų. Visuose cituotuose tyrimuose kalbama apie vitaminus ir maisto papildus apskritai, o ne apie SMART WAY produktus.