Bet kur, bet kada

Purškiamų papildų technologija

Jei vis pamiršti arba vengi įprastinių maisto papildų dėl nepatogaus jų vartojimo, turime Tau sprendimą.

SMART WAY naujos kartos purškiami maisto papildai – tai puiki alternatyva tabletėms, kapsulėms ar milteliams. Jie ne tik suteiks reikalingų mineralų ir vitaminų, bet ir užtikrins naudingų medžiagų įsisavinimą, nepraleidžiant nė lašelio pro šalį.

Nes maisto papildų naudojimas neturi būti varginanti rutina!

Reikia daugiau privalumų?

01 Geresnis įsisavinimas

Modernios purškimo technologijos dėka, vitaminai ir mineralai per burnos gleivinę absorbuojami tiesiai į kraują, todėl yra iki 2,6 karto efektyvesni, lyginant su įprastomis tabletėmis ir kapsulėmis.

02 Paprasta naudoti

Purškiamų SMART WAY papildų naudojimas ypač paprastas, nes juos galima tiesiog purkšti po liežuviu arba ant vidinės skruosto dalies. Tai ypač naudinga tiems, kuriems kyla sunkumų vartoti tabletes ar kapsules.

03 Ilgas galiojimo laikas

Viename buteliuke yra net 150–215 papurškimų! Beoris buteliukas užtikrina ilgą maisto papildo galiojimą, o atidarytas ir panaudotas purškiklis išlieka geras tiek pat laiko, kiek ir neatidarytas.

04 Biologiškai suderinamas

Be laktozės, glitimo, be cukraus*. SMART WAY vitaminai yra biologiškai prieinami, net nenaudojanties cukraus* arba netoleruojantiems laktozės, glitimo. *išskyrus purškiamą IRON.

Kaip veikia purškiami papildai?

Ir kodėl geriausia purkšti po liežuviu?

Kiekvieno papurškimo metu smulkūs mikrolašeliai patenka į burnos gleivinę, kuri yra gausiai išraizgyta kraujagyslių.

Per burnos gleivinę mikrolašeliai yra lengvai absorbuojami į kraujotaką.

Taip vitaminai ir mineralai gali greitai patektį į kraują ir būti efektyviai įsisavinami.

Ką reiškia beorė pakuotė?

Supkak kaip kokteilį!

Modernūs maisto papildai – modernioje pakuotėje. SMART WAY papildų buteliukas veikia vakuumo pagalba. Tai reiškia, kad paspaudus purkštuką pakyla apačioje esantis stūmoklis kuris purškia vitaminus. Būtent ši išskirtinė buteliuko technologija apsaugo vitaminus nuo išorinio poveikio, tad papildas galioja ilgiau, o gamyboje galima naudoti mažiau konservantų.

Vitaminai linkę nusėsti dugne, tad pakratyk buteliuką prieš purškiant, kad gautumei visą vitaminų ir mineralų dozę.