Svarbiausia – įsisavinimas!

Pažangi liposominė technologija

 SMART WAY liposominiai maisto papildai yra gaminami naudojant pažangią nano technologiją, kuri skatina efektyvesnį vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų įsisavinimą.

Ši sumani technologija užtikrina, kad į mikrokapsules patalpinti vitaminai saugiai pasiektų kraujo sistemą, vėliau – reikiamas organizmo ląsteles ir atiduotų maksimalią naudą Tau!

 

Kaip veikia liposominiai maisto papildai?

Tūkstančiai vitaminais ir mineralais užpildytų mikrokapsulių kiekviename lašelyje

Taikant liposominę technologiją, mineralinės medžiagos ir vitaminai yra patalpinami į liposomas – riebalines mikrokapsules („liposominius burbuliukus“, fosfolipidus), kurios padeda lengvai ir saugiai pernešti naudingas medžiagas į kraujotakos sistemą, iš kur jos pasiekia reikalingas organizmo ląsteles.

Liposomų membranų panašumas į žmogaus ląsteles bei neįtikėtinai mažas dydis (nano) užtikrina lengvesnį naudingų medžiagų priartėjimą prie ląstelių. Kai aktyviosios medžiagos pasiekia ląsteles, jos gali būti lengviau absorbuojamos ir naudojamos organizmo procesuose. O tai padidina maisto papildo veiksmingumą.

Kodėl verta rinktis liposominius maisto papildus?

01 Geresnis įsisavinimas

Liposomos apsaugo maistines medžiagas nuo skrandžio rūgščių ir kitų nepalankių veiksnių poveikio, leisdamos joms nepakitusioms pasiekti kraujotaką. Dėl to organizmas gali įsisavinti didesnę vitaminų dalį.

02 Švelnus virškinimo sistemai

Kai kurie vitaminai ir mineralai, vartojant didesnėmis dozėmis ar nevalgius, gali sukelti diskomfortą. Liposomos padeda sušvelninti šią problemą, vitaminus žarnyne išskirdamos palaipsniui.

03 Patogu vartoti

Šie papildai ypač patiks tiems, kam sunku nuryti kapsules ar tabletes. Juos galima maišyti su vandeniu, sultimis, žaliuoju kokteiliu, o jei patinka skonis – vartoti tiesiai į burną. Išgerk vienu kartu arba įsipilk į sportinio vandens buteliuką ir gurkšnok treniruotės metu.

04 Biologiškai suderinamas

100 % veganiška formulė, be laktozės, glitimo, cukraus.