NERANDI ATSAKYMO?

Susisiek su mumis adresu
ir mes tau padėsime!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

SMART WAY purškiami maisto papildai sukurti remiantis modernia technologija, dėl kurios vitaminai ar mineralai per burnos gleivinę absorbuojami tiesiai į kraują. Taip šie maisto papildai tampa iki 2,6 karto efektyvesni lyginant su sunkiai nuryjamomis tabletėmis ar kapsulėmis, kurios keliauja per virškinimo sistemą ir šios kelionės metu praranda dalį efektyvumo.

Daugelį papildų galima derinti tarpusavyje, tačiau būk atsargus naudojant maisto papildus su panašiomis veikliosiomis medžiagomis, nes gali viršyti didžiausią rekomenduojamą paros dozę. Norint derinti skirtingus maisto papildus, rekomenduojame pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu (gydytoju ar vaistininku).

SMART WAY purškiami maisto papildai išlieka veiksmingi ilgą laiką po atidarymo, nes jų pakuotė yra beorė. Dėl šios priežasties mūsų produktus gali vartoti iki 2 metų nuo atidarymo. Tikslus produkto galiojimo laikas yra nurodytas etiketėje.

Ne, SMART WAY papilduose nėra jokių aukščiau išvardintų alergenų. Jei būtų naudojama kuri nors iš šių medžiagų, tai būtų nurodyta etiketėje.

Ne. SMART WAY maisto papildus rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje ir vengti tiesioginių saulės spindulių.

Ne, SMART WAY maisto papilduose nėra cukraus, išskyrus geležį.

Ilgainiui buteliuko purkštukas gali apsinešti ar pridžiūti. Tokiu atveju rekomenduojame nuimti purkštuko galvutę (neatsukant pačio buteliuko) ir gerai praplauti vandeniu. Grąžinus purkštuko galvutę į vietą, maisto papildą rekomenduojame gerai pakratyti – taip su laiku susidariusios nuosėdos pasišalins ir produktą galėsi sėkmingai naudoti toliau.

VARTOJIMAS

Rekomenduojama maisto papildų paros dozė nurodyta ant pakuotės / etiketės. Maisto papildas pagrįstas rekomenduojama vitaminų ir maistinių medžiagų paros norma. Neviršyk rekomenduojamos paros dozės.

Taip, gali naudoti visus SMART WAY maisto papildus, nes juose nėra gyvūninės kilmės produktų, išskyrus vitaminą D3.

Ne, vaikams iki 18 m. SMART WAY papildų naudoti negalima arba rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju.

Taip, SMART WAY maisto papildai tinkami naudoti nėščiosioms ar maitinančioms. Tačiau kiekvienas organizmas yra individualus, todėl prieš vartojimą pasitark su savo gydytoju.

PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Įsigijus netinkamos kokybės prekę, turi teisę ją grąžinti per 14 d. d. nuo prekės pristatymo dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba grąžinami sumokėti pinigai. Norint grąžinti kokybišką prekę, ji turi būti nepažeista, nenaudota ir išlaikiusi produktinę išvaizdą. Tokiu atveju grąžinimo išlaidas kompensuoja pirkėjas. Daugiau: www.gosmartway.lt/prekiu-grazinimas 

SMART WAY purškiami maisto papildai pristatomi NEMOKAMAI į LP EXPRESS ir DPD paštomatus, NEMOKAMAI į OMNIVA paštomatus (jei užsakymo vertė didesnė nei 25 EUR), NEMOKAMAI į namus (jei užsakymo vertė didesnė nei 35 EUR). Kitu atveju reikia sumokėti 3 EUR pristatymo mokestį.
Taip pat SMART WAY produktus gali atsiimti nemokamai VILNIUJE (Savanorių pr. 176E) arba KLAIPĖDOJE (Liepų g. 54H).

Užsakymas turi tave pasiekti per 1–3 d. d. Kartais dėl didelio užsakymų kiekio pristatymo terminai gali užsitęsti iki 5 d. d. Jei po šio laiko prekių negavai, susisiek su mumis info@gosmartway.lt ir mes padėsime surasti pradingusią siuntą.

Užsakymas tave pasieks per 1–3 d. d. Kartais dėl didelio užsakymų kiekio pristatymo terminai gali užsitęsti iki 5 d. d.

Kartais transportavimo metu pakuotės gali būti pažeistos. Tokiu atveju prašome susisiekti su mumis info@gosmartway.lt atsiunčiant pakuotės nuotrauką ir užsakymo numerį. Labai vertiname savo produktų kokybę ir vartotojo patirtį, tad tokią prekę pakeisime nauja.

Dėkojame už užklausą! Stengiamės atsakyti kuo greičiau, bet per 1–3 d. d. mūsų atsakymas tave tikrai pasieks.