aktyvuojame protą kasdieniuose sprendimuose

Spartus gyvenimo būdas, netinkama mityba, stresas, virškinamojo trakto ligos – tai ir daugybę kitų priežasčių lemia mažesnį vitaminų ir mineralų įsisavinimą per virškinamąjį traktą.

SMART WAY tiki inovacijomis, todėl nuolat ieško alternatyvių sprendimų. Vieni jų – purškiami maisto papildai, įsisavinami per kraujo sistemą, ir papildai, kuriuose naudingosios medžiagos apsaugotos liposomomis.

mes tikime inovacijos ir paprastumu

Norime šį neveikiantį įprotį pakeisti kasdieniu ritualu ir kiekvieną vartotoją supažindindami su efektyvia naujos kartos technologija. Tai ne tik sutaupys laiko bei lėšų, bet ir leis pasirūpinti gera savijauta, pasitelkiant veiksmingus, visur lydinčius bei ilgai galiojančius maisto papildus.

Reaguodami į besikeičiantį gyvenimo tempą bei poreikį efektyviai gauti maistinių medžiagų, sukūrėme naujos kartos purškiamų maisto papildų liniją SMART WAY, kurioje susipina šiuolaikinės technologijos, užtikrinančios efektyvų medžiagų įsisavinimą, bei patogumas.

mes tikime inovacijomis ir paprastumu

Inovacijos privalo būti prieinamos kiekvienam. Todėl SMART WAY linija tinka vaikams, senjorams, skubantiems jaunuoliams ir visiems, kurie nori pasirūpinti savimi paprastai ir veiksmingai.

SMART WAY sukurti taip, kad vartotojas pasiimtų maksimalią naudą iš kiekvieno lašo. Sumanūs sprendimai užkoduoti SMART WAY genetikoje, todėl ši maisto papildų linija yra išmintingas būdas papildyti savo mitybą.

sukurta žmonėms, gyvenantiems greitu gyvenimo tempu

sukurti taip, kad maksimaliai padidintų maistinių medžiagų įsisavinimą į organizmą

kruopščiai atrinktas produktų sąrašas, padedantis pasiekti tavo užsibrėžtus tikslus

garantuojama kokybė kiekviename papurškime

sumanūs sprendimai skubančiam žmogui

Rūpintis kūnu ir protu būtina visą gyvenimą. SMART WAY nori palengvinti tai pasitelkiant sumanius ir efektyvius sprendimus.

Kiekviena SMART WAY naudojama inovacija, nuo pakuotės iki maisto papildų technologijos, kalba apie patogesnį ir veiksmingesnį būdą rūpintis savimi, o preciziškas požiūris į produktą atliepia bet kokio žmogaus poreikius: vaiko, vegetaro ar laiko neturinčio verslininko.

sumanūs sprendimai skubančiam žmogui

Purškiami vitaminai SMART WAY pritaikyti išrankiam ir laiką skaičiuojančiam žmogui: jie veikia iškart, yra efektyvūs ir gali lydėti į visus iššūkius, juos bet kur ir bet kada patogu naudoti.

Kaip tai veikia? Novatoriški SMART WAY maisto papildai purškiami tiesiai į burną, kurioje yra tankus kapiliarų tinklas. Per jį purškiami vitaminai patenka tiesiai į kraujotaką išvengdami virškinamojo trakto. Taip užtikrinama, jog maistinės medžiagos greičiau pasiekia savo tikslą, o palyginus su kapsulėmis ar tabletėmis, veikia iki 2,6 karto efektyviau.